درباره شرکت

شرکت پترو صنعت عادل (PSA) جهت دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده، در سال ۱۳۸۴ با بهره­ گیری از متخصصین با تجربه به هدف تولید رگولاتورهای گاز خانگی و انواع فلنج­های فورج تاسیس گردید.

این شرکت  با پشتوانه چند دهه تلاش در زمینه تولید محصولات صنعتی و همچنین با بهره­مندی از تجارب و منابع تخصصی و ارتقاء همه جانبه سیستم عملکرد در فرآیند تولید و تامین کالا فعالیت داشته و در راستای گسترش و توسعه صنایع کشور به خصوص صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، فولاد، تاسیسات و آب و فاضلاب  هدف خود را افزایش سهم بازار می داند.

تداوم همکاری، رضایت کارفرمایان و مشتریان، رعایت استانداردهای کیفی و پاسخ گویی به­هنگام از مزایای رقابتی این شرکت در ارائه بهینه خدمات تولید انواع فلنج و اتصالات و قطعات فورج  در صنایع مختلف می باشد.

این شرکت همواره سعی داشته با نظارت عالیه واحدهای طراحی و مهندسی و همچنین کنترل کیفیت، موجب جلب اعتماد بیشتر ذینفعان خود گردد.

ما در این شرکت بر این باوریم که گسترش فرهنگ کیفیت ضمن بهره وری بیشتر در فعالیتهای این مجموعه ، مبلغی برای شرکت بوده و بهمراه خلاقیت سازمانی زمینه ساز حضور در بازارهای جدید داخلی و خارجی را فراهم خواهد کرد .

مدیر عامل: علی پوراسماعیل