شرکت پترو صنعت عادل

شرکت پترو صنعت عادل جهت دستیابی به چشم انداز های ترسیم شده در سال 1384 با  بهره گیری از متخصصین با تجربه با هدف تولید انواع فلنج های فورج  تاسیس گردید.

این شرکت با پشتوانه چند دهه تلاش در زمینه تولید محصولات صنعتی و همچنین با بهره مندی از تجارب و منابع تخصصی و ارتقا همه جانبه سیستم عملکرد در فرایند تولید و تامین کالا فعالیت  داشته و در راستای گسترش و توسعه صنایع کشور بخصوص صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، فولاد ، تاسیسات ، آب و فاضلاب  هدف خود را جلب رضایت مشتریان وفادار می داند.

رضایت مشتریان،  همکاران ، تداوم همکاری، ، رعایت استانداردهای پاسخگویی و بهنگام از مزایای رقابتی این شرکت در ارائه بهینه خدمات تولید انواع فلنج و اتصالات و قطعات فورج در صنایع مربوطه می باشد.

این شرکت همواره سعی داشته با نظارت عالی واحدهای طراحی و مهندسی، بهره گیری از تجهیزات مدرن تولید تمرکز بر کنترل کیفیت محصولات و استفاده از روش های مدرن سیستم ارزیابی و پایش عملکرد موجب جلب اعتماد بیشتر ذینفعان خود گردد.

در راستای تحقق استراتژی توسعه بازار و باتلاش مستمر و تعهد کاری پرسنل این شرکت توانسته است در فهرست وندور لیست جامع وزارت نفت، شرکت ملی نفت، شرکت ملی گاز ، شرکت ملی مهندسی و توسعه گاز ایران، پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ، پالایش نفت تهران،پالایش نفت تندگویان تهران ، پالایش نفت اصفهان، پتروشیمی مارون، مجتمع گاز پارس جنوبی، نفت و گاز پارس،شرکت نفت مناطق مرکزی ایران،شرکت ملی مهندسی پارس جنوبی ، شرکت ملی و مهندسی ساختمان نفت ایران قرار گیرد.

تجربه ما

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال

سخنانی از مالک شرکت

ما در این شرکت بر این باوریم که ارتقای سطح کیفیت ضمن بهره وری بیشتر در فعالیت های این مجموعه مبلغی برای شرکت بوده و به همراه خلاقیت سازمانی زمینه ساز حضور در بازارهای جدید داخلی و خارجی را فراهم خواهد کرد.

شرکت پترو صنعت عادل با تکیه بر ماموریت خود و با بهره گیری از تجارب و ارتباطات گسترده مدیران و دانش فنی متخصصان خود در تولید با کیفیت قطعات فورج و تامین انواع اتصالات و شیرآلات صنعت نفت، گاز ، پتروشیمی و نیروگاه در سطح ایران و منطقه رسالت خود را ایجاد اشتغال و افزایش تولید ملی می داند .

علی پوراسماعیل

طراح و خلاق / کارآفرین / موسس شرکت سون
0
متخصصان
0
پروژه های جاری
0
پروژه های انجام شده از سال 90 تا کنون

چرا مارا انتخاب کنید؟

زمان تحویل کوتاه

کیفیت اقلام

بازرسی حین ساخت

گارانتی و خدمات پس از فروش

تصاویر از شرکت ما

برخی از مشتریان ما